Звернення голови Богодухівської районної ради Юрія ЯЦИНИ до жителів Богодухівського району

24.01.2024

Сьогодні 700-ий день активної фази війни і героїчного протистояння українського народу повномасштабному вторгненню агресора. Сімсот днів національного спротиву. Сімсот днів смертей, болю, сліз, руйнувань, втрат. Сімсот днів сподівань і віри. Ми живі. Живі тільки завдяки нашим воїнам, тим хто «на нулі» береже нас, наше життя, спокій і впевненість у перемозі.

 24 лютого рівно рік тому ми опинились у новій  жорсткій реальності. Ми всі прокинулися у новій країні та у новому історичному періоді. Нам пророкували швидку поразку, але українці  зробили свій вибір – боротися за майбутнє, яке неможливе без Перемоги.

Ми пройшли 700 днів відчайдушної боротьби, важких днів і ночей, страшних звісток і втрат, але й також 700 днів сили, об’єднання, мужності та звитяги, а головне – незламної віри у щасливе майбутнє нашої незалежної України!

Кожен на своєму фронті самовіддано воює за свою країну.

Дякую жителям Богодухівського району за всі добрі справи, наміри та починання, військову і громадську звитягу задля Перемоги. Тільки об’єднавшись, разом докладаючи зусиль можна досягти  бажаного успіху.

Особлива подяка нашим воїнам, які сьогодні в строю боронять нашу землю від окупантів. Саме вони стали символом гідності, повставши проти насилля та несправедливості, їхні подвиги надихають на боротьбу з російською агресією.

Вічна пам'ять і шана тим, хто віддав своє життя, захищаючи нашу державу! Світла пам’ять безневинним дітям, мирним українцям та усім нашим співвітчизникам, які загинули від рук ворога!

Ми у вічному боргу перед матерями й батьками загиблих та перед їх дітьми!

Цінуймо свободу і незалежність! Робимо Україну кращою та сильнішою!

Адже саме цього прагнули усі, хто загинув у боротьбі за нашу землю!

Пам’ятаймо, що той, хто захищає рідну Батьківщину, завжди перемагає.

І наша Перемога – перемога свободи, демократії та гуманності – уже близько.

Слава Україні!  Слава її Героям! Слава ЗСУ!

Тримаймо стрій! Разом – до Перемоги!