Новини та оголошення

Відновлено роботу Богодухівського сектору ГУ ДМС у Харківській області

03.02.2023

Державна міграційна служба продовжує роботу по забезпеченню мешканців Харківської області дійсними документами. 2 лютого відкрито ще один підрозділ, який приймає громадян України, незалежно від місця реєстрації.

Привітання з Днем народження Почесному громадянину Богодухівського району, майстру спорту України з важкої атлетики МОСКВІНУ Максиму Руслановичу!

03.02.2023

Шановний Максиме Руслановичу!

Прийміть щирі вітання з Днем народження від Богодухівської районної ради Харківської області!

У цей надзвичайно тяжкий для України час від усієї душі бажаємо Вам і Вашій родині найскорішої перемоги над ворогом, міцного здоров'я та миру!

Колектив Богодухівської районної ради вітає з Днем народження водія районної ради КИРИЧЕНКО Максима Олександровича!

03.02.2023

Шановний Максиме Олександровичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я та мирного неба, успішних поїздок і чудових ідей, сімейного щастя та благополуччя, удачі і добра, відмінного настрою і постійного оптимізму.

Час диджитальних змін: нова можливість для цифровізації українських громад

02.02.2023

Міжнародна організація SocialBoost в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» запускає акселераційну програму для громад, яка допоможе створити та реалізувати проєкти цифрової трансформації.

Подати заявку можна на сайті до 20 лютого 2023 року.

Звіт УАРОР за 2022 рік: співпраця з органами держвлади, міжнародними організаціями, робота з НПА, діяльність Координаційного центру та інше (+ДОКУМЕНТ)

01.02.2023

Українська асоціація районних та обласних рад підготувала Звіт про діяльність за 2022 рік.

У документі висвітлена робота щодо опрацювання нормативно-правових актів, взаємодії з органами державної влади, науковими установами та міжнародними організаціями, підготовлених та надісланих позиційних звернень, навчальних заходів, а також діяльності Координаційного центру УАРОР з питань тероборони.

Інформація про результати діяльності окружної прокуратури у 2022 році

01.02.2023

Відповідно до ст.6 Закону України «Про прокуратуру» Богодухівська районна рада оприлюднює інформацію Богодухівської окружної прокуратури Харківської області щодо інформування населення про результати діяльності окружної прокуратури у 2022 році.

Гранти на навчання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від війни

31.01.2023

Програма діє завдяки фінансовій підтримці уряду Швейцарії, що надана через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, а також уряду Великої Британії.

Відновлюємо прийом заявок на програму отримання грантів на навчання для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від війни.

Конкурс: надаємо гранти для проєктів у сфері «зеленої» енергетики

31.01.2023

Громадські організації «Екоклуб» та «Екодія» оголошують грантовий конкурс для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді.

Відібрані учасники проєкту зможуть:

– отримати фінансову підтримку проєктів у сфері «зеленої» енергетики;  

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради БЄЛУЮ Тетяну Вікторівну

31.01.2023

Шановна Тетяно Вікторівно!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

У цей надзвичайно тяжкий для України час від усієї душі бажаємо Вам і Вашій родині найскорішої перемоги над ворогом, міцного здоров'я та миру!

Голова Богодухівської районної ради
Юрій ЯЦИНА

Порядок та умови надання додаткової дотації для громад, які постраждали від збройної агресії рф, набрали чинності з 1 січня

30.01.2023

На виконання Закону №2710-ІХ, яким в Державному бюджеті на 2023 рік передбачено 23,9 млрд гривень додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам, Кабінет Міністрів України затвердив постановою від 30 грудня 2023 року №1477 Порядок та умов надання у 2023 році додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України

Сторінки