Новини та оголошення

Шановні учасники освітнього процесу – учні, вчителі, батьки! Дорогі випускники!

02.06.2023

Щиро вітаю від імені депутатів Богодухівської районної ради та виконавчого апарату всіх Вас із закінченням навчального року!

Привітання голови Богодухівської районної ради з Міжнародним Днем захисту дітей

01.06.2023

Щороку у перший день літа ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни. Адже найбільша цінність, найдорожче багатство кожної країни і кожного народу – це діти. Слова вітання майбутньому нашої незалежної держави від всіх депутатів районної ради та виконавчого апарату.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради КУЖЕЛЯ Олександра Володимировича!

28.05.2023

Шановний Олександре Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

У цей надзвичайно тяжкий для України час від усієї душі бажаємо Вам і Вашій родині найскорішої перемоги над ворогом, міцного здоров'я та миру!

УАРОР та Державна регуляторна служба України підписали Меморандум про співпрацю

25.05.2023

Державна регуляторна служба України уклала Меморандум про співпрацю з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Подія відбулась сьогодні, 23 травня. Підписанти: Голова ДРС Олексій Кучер та Президент УАРОР Сергій Чернов.

День Героїв

23.05.2023

23 травня в Україні відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь українських борців за свободу та незалежність нашої тисячолітньої держави. Цей день є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі. Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди.

Шановні жителі Богодухівського району!

18.05.2023

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури − з Днем вишиванки, що символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

Привітання головному бухгалтеру Богодухівської районної ради КІСЕНКО Тетяні Юріївні

17.05.2023

Шановна Тетяно Юріївно!

Колектив Богодухівської районної ради щиро вітає Вас з особистим святом – Днем народження!

Від щирого серця бажаємо Вам не тільки точних даних, правильно зведеного балансу і своєчасних податкових платежів, але і особистого щастя, підтримки і розуміння з боку близьких та друзів!

Дорогі жінки, любі наші матері!

14.05.2023

Від щирого серця вітаю Вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем матері!

Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – МАМІ.

З Днем медичної сестри!

12.05.2023

Сьогодні свято всіх медичних сестер, людей, які незамінні в нашій медичній системі. Вони є надією і підтримкою для пацієнтів, коли ті потребують допомоги найбільше.

Медичні сестри - це ті, хто допомагає лікарям виконувати свою роботу, бути на посту 24/7 і дбати про благополуччя своїх пацієнтів.

Сторінки