Новини та оголошення

Колектив Богодухівської районної ради від щирого серця вітає водія районної ради КИРИЧЕНКА Максима Олександровича та його дружину КИРИЧЕНКО Катерину Олексіївну з народженням синочка!

06.10.2022

Від усієї душі вітаємо вас з появою синочка! Нехай ваш малюк росте здоровим, міцним, сильним і розумним!  Зичимо вам сил і натхнення, мудрості і терпіння.

ОГОЛОШЕННЯ

04.10.2022

Відповідно до подання Територіального управління Державної судової адміністрації України у Харківській області, на підставі статей 63, 64, 65 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», Богодухівською районною радою Харківської області формується список присяжних Богодухівського районного суду Харківської області.

Привітання з Днем народження Володимиру ГУРТОВОМУ, Коломацькому селищному голові Богодухівського району Харківської області

04.10.2022

Шановний Володимире Григоровичу!

У цей надзвичайно тяжкий для України час від усієї душі бажаємо Вам і Вашій родині найскорішої ПЕРЕМОГИ над ворогом, міцного здоров'я та МИРУ!

У професійній діяльності хай завжди Вас супроводжують успіх та натхнення, а в особистому житті зігрівають злагода, добробут та любов рідних і близьких людей.

Колектив Богодухівської районної ради вітає з Днем народження заступника голови районної ради СВІТЛИЧНОГО Руслана Сергійовича

04.10.2022

Шановний Руслане Сергійовичу!

Прийміть найщиріші і найкращі вітання від нашого дружнього колективу з нагоди Вашого ювілею!

Бажаємо Вам міцного здоров’я та мирного неба, життєвої наснаги та натхнення, сімейного щастя та добробуту! Хай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Вітання голови районної ради з нагоди Дня працівників освіти

02.10.2022

Шановні освітяни Богодухівського району!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

Шановні бійці територіальної оборони Богодухівського району!

02.10.2022

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Територіальна оборона – невід’ємна частина захисту територіальної цілісності та суверенітету нашої держави. Сили ТрО - це елемент спокою міста, селища, району та країни в цілому.

Шановні працівники бібліотек!

30.09.2022

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники – лікарями людських душ. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

29.09.2022

Сьогодні, 29 вересня, напередодні професійного свята працівників освіти, яке в Україні відзначається у першу неділю жовтня, відбулися урочистості до Всесвітнього дня учителя та Дня працівників освіти.

Сторінки