ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

14.03.2024

Щиро вітаю людей, які віддали себе на служіння рідній землі з Днем Українського Добровольця!

У календарі знаменних дат нашої держави це свято з’явилося у нелегкий для українців час, адже її відзначають на честь добровольців, які 14 березня 2014 року стали на самооборону України.

Цей день встановлено не лише для того, щоб пам'ятати, через що пройшла і проходить зараз наша країна, а й щоб вшанувати та підтримати героїзм всіх захисників нашої незалежності.

Подвиг добровольців є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Завдяки їхньому патріотизму, мужності та жертовності вдалося не допустити швидкого просування ворога по нашій землі.

Сьогодні велика частина добровольців продовжує захищати Батьківщину. Своїми героїчними вчинками та самовідданою службою вони постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

Дякую кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам!

Бажаю міцного здоров’я, благополуччя  вам та вашим родинам, мирного неба над Україною, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові.

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Нехай любов до Батьківщини та людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

Вічна пам'ять та Царство Небесне загиблим Героям!

Слава Україні! Слава Героям! Слава Українським Добровольцям!

З повагою,

Голова районної ради

Юрій ЯЦИНА