ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!

25.03.2024

Прийміть найщиріші слова привітань із нагоди професійного свята та слова вдячності за віддане служіння українському народові та його інтересам.

На вас покладено відповідальну місію щодо попередження злочинів проти миру і безпеки людства, боротьби з корупцією, тероризмом та організованою злочинністю. Ви завжди на сторожі захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, законних інтересів нашої держави та прав її громадян.

На плечах Служби безпеки України надскладне завдання - реагувати на виклики сьогодення. В умовах воєнного стану ваша самопожертва, гідне служіння українському народу та турбота про інтереси держави заслуговують найвищої поваги та вдячності.

З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, витримки та мужності. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України. 

Бажаю кожному з вас найскорішої ПЕРЕМОГИ над ворогом та МИРУ, міцного здоров'я, успіхів, добра, щастя, злагоди і добробуту в родинах, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у  вашій професійній діяльності.

Голова районної ради

Юрій ЯЦИНА