День рятівника

17.09.2023

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони, аварійно-рятувальних служб!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» ‒ це гасло найточніше характеризує нелегкі будні рятувальників України. Тому цю професію обіймають люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу.

Ризикуючи життям, ви першими приходите на допомогу під час пожеж, повеней, інших стихійних лих, природних і техногенних катастроф, а з початком повномасштабного вторгнення рф - ліквідовуючи пожежі, спричинені військовими діями, розбираючи завали після обстрілів, рятуючи людей.

Дякую всьому особовому складу за сумлінну та плідну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків. Ви справжні Герої, які повсякчас ризикують власним життям і здоров’ям заради порятунку інших.
Переконаний, ваш професіоналізм, сила духу, витримка та взаємодопомога будуть і надалі слугувати надійним фундаментом гарантування безпеки життя і здоров’я наших громадян.
З нагоди професійного свята бажаю миру та злагоди в ваших домівках, міцного здоров’я та благополуччя! Вірю, що ваші високі ділові якості, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань у справі служіння державі та народу України! Бажаю якомога менше тривожних викликів, прихильності долі вам та Божого захисту повсякчас і  якнайшвидшої Перемоги!

З повагою до вас і вашої важливої,

відповідальної, небезпечної праці,

Голова Богодухівської районної ради

Юрій ЯЦИНА