День пам’яті, примирення та 79-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом

08.05.2024

Дорогі ветерани та жителі нашого району.

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.
Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги.
У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.
Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Сьогодні кривава військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам та досягненням.

Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Я дякую усім захисникам України, за патріотизм і мужність заради свободи нашої країни, які і зараз роблять усе, щоб нарешті запанував мир.

Дорогі ветерани, від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, миру і родинного тепла, а нинішнім захисникам Батьківщини – Перемоги над ворогом, незламного духу і відданості своїй державі!

Вічна пам'ять усім, хто загинув за Україну!

Вічна слава кожному нашому захиснику, кожній нашій захисниці!

Слава Україні!

Голова Богодухівської районної ради

Юрій Яцина