Новини та оголошення

На дорозі Богодухів - Валки - Нова Водолага розпочали роботи з влаштування верхнього шару покриття

06.05.2021

Ремонтні роботи виконують у межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Цьогоріч дорогу ремонтують на ділянці від міста Богодухів до села Мусійки. Протяжність ділянки ремонту складає 1,7 км.

Голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина, виконавчий апарат та депутатський корпус районної ради висловлюють найщиріші слова співчуття Закутній Ганні Миколаївні з приводу смерті її матері.

03.05.2021

Прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Вашої матері.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Шановні жителі Богодухівського району у складі Богодухівської, Валківської, Залочівської, Коломацької та Краснокутської громад!!!

02.05.2021

Прийміть щиросердні вітання з Великоднем – воістину величним днем торжества Життя і Любові!

Вже понад два тисячоліття людство зустрічає це свято, вірячи в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир та спокій, злагоду та добробут.

Шановні жителі Богодухівського району!

01.05.2021

Щиро і сердечно вітаю всіх Вас із святом Першотравня!

Щороку 01 травня в Україні святкується, як День міжнародної солідарності трудящих. Це свято під різними назвами відзначається ще в 141 країні світу.

Першотравневе свято уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.

Голова Богодухівської районної ради разом із заступником голови районної ради відвідали Золочівську територіальну громаду та привітали і подякували прикордонникам!

30.04.2021

30 квітня голова Богодухівської районної ради Юрій ЯЦИНА та заступник голови районної ради Руслан СВІТЛИЧНИЙ відвідали Золочівську територіальну громаду, зустрілися з керівництвом селищної ради, опрацювали шляхи співпраці та проблемні питання розвитку громади і району.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрія КУЗУБА.

30.04.2021

Поздоровляючи з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Шановні охоронці державного кордону, ветерани-прикордонники!

30.04.2021

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня прикордонника!

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Відбулася нарада з питань забезпечення публічного порядку та безпеки в Богодухівському районі

27.04.2021

27 квітня голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина взяв участь в нараді з питань забезпечення публічного порядку та безпеки в Богодухівському районі напередодні та під час відзначення державних свят та проведення інших масових заходів у травні 2021 року за участі заступника голови районної державної адміністрації Юрія Кузуба, заступника начальника Богодухівського ВП ГУ НП в Харківській області В’ячеслава Рєзніка.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата Богодухівської районної ради Курило Тамару Миколаївну

27.04.2021

Шановна Тамаро Миколаївно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження. Бажаємо, щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додавали життєвої наснаги.

Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя.

Сторінки