Євтушенко Володимир Михайлович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №15 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Іванова Лілія Миколаївна

Голова комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №30 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Адаменко Костянтин Михайлович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №24 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Вакуленко Володимир Миколайович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №17 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Васенін Максим Анатолійович

Голова комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №27 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Васенін Сергій Анатолійович

Голова комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №16 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Гапонцев Володимир Борисович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №23 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Дахно Ганна Григорівна

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Політична партія "Сила людей"
Територіальний виборчий округ №13 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Дегтяр Олександр Іванович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №15 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Заяц Микола Мусійович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Територіальний виборчий округ №25 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Калітін Іван Єгорович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №33 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Кириченко Микола Михайлович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія «Відродження»
Територіальний виборчий округ №1 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Коваленко Олександра Миколаївна

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №10 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Колосарьов Олександр Іванович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (Перший кандидат)

Лобойко Павло Миколайович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №12 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Луценко Олександр Михайлович

Голова комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Територіальний виборчий округ №19 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Львов Володимир Віталійович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №34 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Львова Анна Олександрівна

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №28 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Наконечний Олексій Вікторович

Голова комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Політична партія "Сила людей"
Територіальний виборчий округ №22 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Сторінки