Новини та оголошення

Привітання з нагоди Дня народження депутата обласної ради Куценка Миколи Івановича!

09.04.2021

Шановний Миколо Івановичу!

Вітаю Вас з Днем народження! Шаную Ваш політичний і господарський досвід, авторитет, всі Ваші зусилля, спрямовані на вирішення проблем своїх виборців.

Бажаю міцного здоров’я, успіхів у депутатській та професійній діяльності, добробуту, сімейного благополуччя та вірних друзів.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради Бібленка Сергія Борисовича.

08.04.2021

Шановний Сергію Борисовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів у особистій та професійній діяльності, родинного затишку та взаєморозуміння.

Вічна пам’ять загиблому воїну АТО…

07.04.2021

Богодухівщину облетіла трагічна звістка – військовослужбовець 92-ї бригади Віктор Васильович Гелебрант, 1972 року народження, загинув від пострілу в голову зі стрілецької зброї. Це сталося 05 квітня неподалік населеного пункту Золоте-4 Луганської області.

Вітання з Днем народження інженеру-програмісту Богодухівської районної ради Олександру Скирді!

07.04.2021

Шановний Олександре Олександровичу!

Колектив районної ради щиросердно вітає Вас з особистим святом – Днем народження!

Без Вашої кропіткої та щоденної праці розвиток та робота районної ради була б просто неможливою, адже саме Ви налаштовуєте всі технічні процеси, забезпечуєте гласність роботи ради, слідкуєте за новинами та вчасно їх публікуєте.

Всесвітній день здоров’я

07.04.2021

Святкування Всесвітнього дня здоров’я припадає на 07 квітня. У цей день в 1948-му році була заснована Всесвітня організація охорони здоров’я.

Саме сьогодні хочу закликати кожного з Вас зосередити зусилля на головному завданні – зберегти повноту і продуктивність життя та робити внесок у збереження здоров’я своїх родин і суспільства.

Участь у онлайн-нараді від Української Асоціації районних та обласних рад

06.04.2021

06 квітня заступник голови районної ради Руслан Світличний та працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у онлайн-нараді від Української асоціації районних та обласних рад.

Метою обговорення стали гострі та болючі питання стосовно фінансування та повноважень органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня.

Вітаємо переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

01.04.2021

За результатами засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», головою Харківської обласної ради Артуром Товмасяном були оголошені найкращі ініціативи громад.

У Богодухівському районі отримали перемогу 4 проєкти, а саме: Богодухівської, Валківської, Золочівської та Краснокутської громад.

Визначено переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

01.04.2021

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян провів засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», де були оголошені найкращі ініціативи громад.

Привітання з Днем народження заступнику голови, депутату Харківської обласної ради Тетяні Біловол!

01.04.2021

Шановна Тетяно Володимирівно!

Прийміть щирі вітання з Днем народження від Богодухівської районної ради Харківської області!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя і добра.

Участь Богодухівської районної ради в обласному навчальному семінарі-практикумі щодо розвитку освіти

29.03.2021

29 березня голова районної ради Юрій Яцина та посадовці районної ради взяли участь у навчальному семінарі-практикумі, який було проведено Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у співпраці з Харківською обласною радою та Харківською обласною державною адміністрацією.

Сторінки