Новини та оголошення

Тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах в Богодухівському районі

22.06.2019

22 червня голова районної ради Сергій Панов в рамках робочого візиту відвідав вулицю Шевченко в місті Богодухові, де наразі розпочато ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Богодухів – Павлівка - Гути та разом з головою районної державної адміністрації Володимиром Шаровим, представниками підрядної організації ТОВ «Енерготепло» оглянули ділянку дороги, на якій розпочато ремонтні роботи, ознайомились з об’ємом роботи та г

21 червня святкує день народження депутат Харківської обласної ради, директор КСП «Балабанівське» Львова Ольга Володимирівна

21 червня святкує день народження депутат Харківської обласної ради, директор КСП «Балабанівське» Львова Ольга Володимирівна
21.06.2019

Шановна Ольго Володимирівно!

Прийміть найщиріші, сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження від колективу та депутатського корпусу Богодухівської районної ради!

22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22.06.2019

Дорогі ветерани!
Шановні земляки!

22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять подвигу та жертовності кращих синів і дочок українського народу, полеглих під час боротьби з нацистськими загарбникам. Саме у цей день 78 років тому розпочався найкривавіший для нашого народу період Другої світової війни.

Вшанували пам'ять загиблих

21.06.2019

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

16 червня – День медичного працівника

16.06.2019

Шановні медичні працівники району, ветерани!

Вітаю вас з професійним святом - Днем медичного працівника! Професія, обрана вами, покликана рятувати найцінніше, що є у цьому світі – людські життя. У важкі хвилини ви приходите на допомогу, повертаєте нам і нашим близьким здоров'я і впевненість у завтрашньому дні. Ваша нелегка праця на благо людей – це щоденний подвиг, гідний поваги!

До відома депутатів Богодухівської районної ради

14.06.2019

19 червня 2019 року о 10.00 годині скликається ХLІІІ позачергова сесія Богодухівської районної ради VІІ скликання за адресою: м. Богодухів пл. Свято-Духівська, 2.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 821-VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього.

Делегація ХОДА з робочим візитом в Богодухівському районі

14.06.2019

Заступники голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян та Анатолій Бабічев 13 червня з робочим візитом відвідали Богодухівський район.

Святкування професійного свята День медичного працівника

14.06.2019

14 червня, напередодні професійного свята Дня медичного працівника, відбулося урочисте вшанування та нагородження медичного персоналу.

Немає такої людини, яка не стикалася у своєму житті з медициною. Адже кожен хоче прожити довге активне життя, а для цього треба попереджати появу хвороби або лікувати, якщо вона вже з'явилася.

Сторінки