Новини та оголошення

Оголошення

22.02.2019

До відома депутатів Богодухівської районної ради 06 березня 2019 року о 10.00 годині скликається ХL сесія Богодухівської районної ради VII скликання за адресою: площа Свято-Духівська, 2, м. Богодухів.

Засідання постійних депутатських комісій відбудеться 04.03.2019 року о 10.00 годині в малій залі районної ради.

Вшанування Героїв Небесної Сотні! П’ята річниця Революції Гідності

20.02.2019

20 лютого керівництво району, працівники організацій, підприємств та установ взяли участь у жалобному віче присвяченому п’ятій річниці Революції Гідності та Дню Героїв Небесної Сотні.

Настоятель Української Православної Церкви Свято-Духівського храму Отець Василь відслужив Панахиду за невинно убієнними душами Небесної Сотні, які мирно відстоювали наші права та можливість жити щасливо.

Шановні жителі Богодухівщини!

20.02.2019

20-21 лютого наша держава відзначає річницю трагічних подій на Майдані, вшановує героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. П’ять років тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні. Нові рядки в її історію були вписані людьми незламного духу, гарячих почуттів і великого героїзму.

День вшанування воїнів-інтернаціоналістів

15.02.2019

15 лютого Україна святкує визначну дату – 30 річницю виводу військ з Афганістану та вшановує учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно ми віддаємо шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій у Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Міжбюджетні трансферти з районного бюджету за 2018 рік

15.02.2019

На запит депутатів Богодухівської районної ради на ХХХІХ позачерговій сесії повідомляємо інформацію щодо міжбюджетних трансфертів з районного бюджету місцевим та державному бюджетам за 2018 рік.

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2019

Шановні воїни-інтернаціоналісти та жителі міста і району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого виповнюється 30 річниця з того часу, коли у 1989 році останній БТР розвідувального батальйону 201-ї дивізії перетнув афгансько-радянський кордон поблизу міста Термезу.

Збережи своє здоров’я! Захисти себе від КОРу!

08.02.2019

Голова районної ради Сергій Панов та головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської районної ради» Віталій Прошутя провели огляд кабінету надання невідкладної допомоги, чергового лікаря та кабінету для щеплень в яких за рахунок районного бюджету було проведено ремонт та облаштовано новими сучасними меблями.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора КРИСИНСЬКОГО НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСКЬКОЇ ОБЛАСТІ

31.01.2019

Відповідно до рішення Богодухівської районної ради від 31.01.2019 № 836-VII «Про проведення конкурсу на посаду директора КРИСИНСЬКОГО НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКДАД» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Розпочато конкурс на посаду директора КРИСИНСЬКОГО НВК

31.01.2019

31 січня відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на посаду директора КРИСИНСЬКОГО НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ.

Сторінки