Новини та оголошення

ВСТАНОВЛЕННЯ ІНВАЛІДНОСТІ: ЯК ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ОТРИМАТИ ОДНОРАЗОВУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ

21.02.2024

З початку збройної агресії рф проти України, тисячі осіб вступили до лав оборони території нашої країни. Захищаючи землі українського народу від агресора, з часом набули статусу особа з інвалідністю внаслідок війни. 

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20.02.2024

20 лютого в Україні на державному рівні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності.

Саме в цей день 10 років тому на Майдані загинуло найбільше активістів Революції Гідності. Понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень.

КІДНЕПІНГ У СУЧАСНОМУ ЖИТТІ

19.02.2024

Кіднепінг — це термін, який використовують для опису викрадання дітей. За останні кілька років, на жаль, воно стало поширеним явищем. Відповідальність за викрадення людини закріплюється ст. 146 Кримінального кодексу України.

Сьогодні стрічки новин вражають кількістю негативних повідомлень, зокрема, що стосуються насилля над дітьми – торгівля дітьми викрадення, зґвалтування, тощо.

ЯК ЗМІНИЛИСЯ ПРАВИЛА РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН?

15.02.2024

Попри війну й величезні виклики Україна рухається у євроінтеграційному напрямку. З набуттям чинності 15 грудня 2023 року Закону України «Про адміністративну процедуру» відбулися зміни й в Законі України «Про звернення громадян».

СКАСУВАННЯ ЗАБОРОНИ ПРИПИНЕННЯ ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

15.02.2024

                        Від початку повномасштабного вторгнення на територію України державою було запроваджено заборону припинення постачання житлово-комунальних послуг, зокрема електричної енергії, за несплату рахунків

ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В ДОСУДОВОМУ ПОРЯДКУ

13.02.2024

Через «зайвих» осіб, які протягом тривалого часу зареєстровані в житловому будинку чи квартирі та які не погоджується добровільно знятися з реєстрації,  у власників житла виникають  труднощі щодо права на отримання житлової субсидії, оплату комунальних послуг та послуг з утримання будинку.

Раніше власники житла змушені були в судовому порядку  визнавати таких осіб такими, що втратили право користування житлом.  

ЗМІНА ПРІЗВИЩА ПІСЛЯ РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ

13.02.2024

В Україні при укладенні шлюбу однією з традицій є зміна прізвища жінки. Більшість наречених обирають саме прізвище чоловіка. Проте, після розірвання шлюбу у деяких жінок виникає чимало запитань: ЧИ ВАРТО ЗМІНЮВАТИ ПРІЗВИЩЕ? ЯК САМЕ ЦЕ ЗРОБИТИ? ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

У БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ ЦЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БАЖАННЯ САМОЇ ЖІНКИ 

Колектив Богодухівської районної ради вітає з Днем народження секретаря керівника районної ради Мальченко Ірину Олександрівну!

13.02.2024

Шановна Ірино Олександрівно!

З Днем народження! Бажаємо попереду - щасливих років, здоров'я, радощів, Перемоги! Бажаємо, щоб всі мрії і бажання збувалися! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається з добра, радості й найпрекрасніших подій! Нехай кожен новий день дарує Вам відмінний настрій і надихає на успіхи у всіх справах!  Нехай Ваше життя буде наповнене позитивом та оптимізмом, цікавими ідеями та приємними зустрічами!

ОСОБИ ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ЇЗДИТИ НА АВТО БЕЗ СТРАХОВОГО ПОЛІСУ

09.02.2024

Особи, які мають у власності транспортний засіб відповідно до законодавства України зобов’язані укладати договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, оскільки внаслідок аварії або іншої дорожньо-транспортної пригоди

Сторінки