Новини та оголошення

Привітання з Днем народження депутату районної ради Шовковому Василю Андрійовичу!

25.01.2020

Шановний Василю Андрійовичу!

Богодухівська районна рада щиро вітає Вас з Днем народження. Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, сімейного затишку та ще багато щасливих літ у натхненній праці. Бажаємо обов’язкової реалізації всього запланованого, нехай вірна удача увінчує кожен день.

Відбулася L позачергова сесія Богодухівської районної ради VII скликання

23.01.2020

23 січня в приміщенні Богодухівської районної ради було проведено L позачергову сесію Богодухівської ради VII скликання.

Відкрито реєстрацію заявок на обласний конкурс «Разом в майбутнє»

22.01.2020

21 січня розпочалася реєстрація заявок на участь в обласному конкурсі мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2020 року.

Привітання з Днем Соборності України!

22.01.2020

Шановні громадяни Богодухівщини!

Сьогодні, 22 січня, ми черговий раз відзначаємо День Соборності України. Саме цього дня в 1919 році здійснилася мрія багатьох поколінь українських патріотів – було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

До відома депутатів Богодухівської районної ради

20.01.2020

23 січня 2020 року о 10.00 годині скликається L позачергова сесія Богодухівської районної ради VІІ скликання за адресою: м. Богодухів пл. Свято-Духівська, 2.

Засідання постійних депутатських комісій відбудуться 23.01.2020 року о 09.30 годині.

Вітання заступника голови районної ради зі святом Водохреща!

19.01.2020

Шановні жителі Богодухівщини!

Прийміть щирі вітання зі світлим святом Водохреща!

19 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято – Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща!

Представлено директора ліцею №3

16.01.2020

Сьогодні, 16 січня, у актовій залі Богодухівського ліцею №3 Богодухівської районної ради відбулося представлення педагогічному колективу нового директора навчального закладу.

Інну Свінченко було призначено за результатами конкурсного відбору. Колективу ліцею її представили заступник голови районної ради Роман Ярошенко, в.о. завідувача сектору освіти Вікторія Лукашова та методист Олена Соловйова.

Різдвяні колядки та щедрівки!

14.01.2020

Різдвяні свята та традиції з покоління до покоління передаються нашим нащадкам. Тому ми звичні бачити колядників, щедрувальників, які радо посміхаються та вітають нас з Різдвом Христовим!

14 січня колектив районної ради вітали з Різдвяними святами, колядували та щедрували юні таланти Богодухівщини.

В Богодухівському районі започатковано колядковий флешмоб «Нова радість стала»

13.01.2020

Богодухівщина – сьогодні щедрий вечір! Або, як кажуть у народі, Старий Новий рік. Цього дня завершується період «Святих вечорів», коли, за давньою традицією, не годилося виконувати господарську роботу. Саме 13-го вечері щедрувальники обходять оселі і звеселяють гостину.

І саме в цей день на площі Соборності відбувся колядковий флешмоб «Нова радість стала».

Сторінки