Новини та оголошення

24 квітня 2019 року відбулося XLІ пленарне засідання позачергової сесії районної ради VII скликання

24.04.2019

Депутати розглянули 14 питань порядку денного: внесли зміни до Комплексної Програми правопорушень у Богодухівському районі на 2016-2020 роки, до Програми економічного і соціального розвитку Богодухівського району на 2019 рік, до районної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Богодухівщини на 2017-2020 роки» та до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року №808-VII «Про встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої о

До відома депутатів Богодухівської районної ради

23.04.2019

24 квітня о 10.00 годині скликається ХLI позачергова сесія VІІ скликання Богодухівської районної ради за адресою: м. Богодухів пл. Свято-Духівська, 2. Засідання постійних депутатських комісій відбудуться 24.04.2019 о 09.30.

Нарада з питання участі у конкурсі міні-грантів

17.04.2019

17 квітня відбулася нарада щодо порядку проведення конкурсу міні-грантів в рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» за участі голови районної ради Сергія Панова, першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Зирянової, сільських та селищних голів, головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської районної ради» Віталія Прошуті, працівників медичних закладів.

12 квітня – День працівників ракетно-космічної галузі України

12.04.2019

Шановні працівники та ветерани Богодухівського електромеханічного заводу!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників ракетно-космічної галузі України.

Це свято особливе для нашої держави, тому що ракетно-космічний комплекс є одним з провідних у структурі промислового виробництва України.

Конкурс на посаду директора САЗОНО-БАЛАНІВСЬКОЇ ЗОШ

10.04.2019

10 квітня в приміщенні Богодухівської районної ради відбувся конкурс на посаду директора САЗОНО-БАЛАНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ який складався з трьох етапів:

1. тестові завдання;

2. письмові відповіді на 2 ситуаційних завдання;

Друге засідання конкурсної комісії

05.04.2019

05 квітня відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посаду директора САЗОНО-БАЛАНІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ на якому розглянули 2 питання порядку денного:

1. Про перевірку поданих документів для участі у конкурсі на відповідність установленим законодавством вимогам;

Богодухівська районна рада щиросердно вітає з Днем народження депутата районної ради Калітіна Івана Єгоровича

03.04.2019

Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, великих досягнень, щоб кожен день був наповнений щастям, взаєморозумінням, взаємоповагою та радісними посмішками близьких Вам людей.

Дякуємо за плідну співпрацю з громадою району і бажаємо, щоб життя було наповнене ентузіазмом та новими ідеями які Ви успішно реалізуєте в своєму житті.

Ефективна первинна медицина в громаді

03.04.2019

03 квітня відбувся селекторний семінар-нарада на тему: «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина у громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів» в якій прийняли участь: голова районної ради Сергій Панов, перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Зирянова, головний лікар КНП «Центр медико-санітарної допомоги Богодухівської районної ради» Віталій Прошутя, голови сільських та селищних рад Богодухівського району.

Богодухівська районна рада сердечно вітає з Днем народження головного лікаря КУОЗ «Богодухівська центральна районна лікарня» Грищенка Миколу Івановича

15.03.2019

Ваша багаторічна та плідна праця надихає та захоплює, адже лікар – це не професія, а місія, свідомий вибір жити для других людей, задля їхнього здоров’я та благополуччя. Саме Ви являєтесь взірцем своєї професії, прикладом для молодого покоління лікарів.

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

17.03.2019

Шановні працівники житлово-комунального господарства і сфери побутового обслуговування населення району!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших та соціально значущих для розвитку нашого суспільства.

Сторінки