Новини та оголошення

17 листопада - День працівників сільського господарства

17.11.2019

Шановні працівники сільського господарства району, всі трудівники селянсько-фермерських господарств, хлібороби-ветерани!

Щиро вітаю вас з Днем працівників сільського господарства.

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2019

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Богодухівщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Привітали кращих культурно-мистецьких працівників району

07.11.2019

Сьогодні, 7 листопада, голова Богодухівської районної ради Сергій Панов разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Валентиною Зиряновою та завідувачем сектора культури РДА Аллою Волошко привітали кращих культурно-мистецьких працівників району із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради Львова Володимира Віталійовича

04.11.2019

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо творчої наснаги та успіхів у всьому, а головне – здоров’я та щастя в житті. Нехай у справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому.

Нехай цей день принесе тільки добрі емоції та яскравий настрій, гармонії в душі і відчуття, що кожен прожитий день є самим щасливим.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради Кириченко Миколу Михайловича

04.11.2019

Вітаємо Вас з Днем народження, бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь яких починаннях, щоденних справах та сподіваннях.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради Гапонцева Володимира Борисовича

04.11.2019

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди вули вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради Дахно Ганну Григорівну

02.11.2019

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день щиро бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами.

Нехай збуваються всі плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями.

3 листопада – День працівника соціальної сфери України

03.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери Богодухівщини!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

Сторінки