Новини та оголошення

ПОВЕРНЕННЯ ПЕРЕПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

13.06.2024

Українці, що сплатили за доставку природного газу наперед, ще до зміни компанії-постачальника газу, можуть повернути кошти назад. Для цього, необхідно споживачу, за наявності переплати за послуги постачання природного газу, звернутися до постачальника (попереднього постачальника), у якого обліковується переплата, із відповідною письмовою заявою.

Як прописати дитину без згоди батька або матері

13.06.2024

Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.

Що робити в такій ситуації роз’яснюють юристи системи безоплатної правничої допомоги.

Прості правила цифрової безпеки для органів місцевого самоврядування

11.06.2024

Якщо користуєтеся смартфоном або комп’ютером, то ви потенційно потрапляєте в зону цифрової небезпеки. Експерти U-LEAD пояснюють, як захистити особисті дані, не стати жертвами кібершахрайства і чому все безкоштовне в інтернеті є потенційною загрозою.

«Я ХОЧУ ПРАЦЮВАТИ»

10.06.2024

У період літніх довгоочікуваних канікул, багато хто з підлітків, особливо це діти старших класів, мають бажання провести їх з користю. Навчитись чогось нового, відчути себе самостійним, здійснити мрію та мати власні кишенькові кошти – це ті причини чому вони зазвичай шукають підробіток влітку. Однак, влаштовуючись на роботу, не всі неповнолітні знають свої права та пільги, які гарантуються державою.

УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД У СПІЛКУВАННІ БАБУСІ ЧИ ДІДУСЯ З ОНУКАМИ

06.06.2024

Через обставини, які виникають в родині може  стається так, що бабусі чи дідусі не мають можливості спілкуватися з онуками.

З цього приводу виникає питання: Чи мають можливість  бабусі та дідусі усунути перешкоди  для спілкування з онуками?

Відповідь на дане питання регулюється Цивільним процесуальним кодексом України, Сімейним кодексом України, Законом України «Про виконавче провадження».

ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ ПРОЖИВАННЯ ОДНІЄЮ СІМ’ЄЮ ЖІНКИ ТА ЧОЛОВІКА БЕЗ ШЛЮБУ

06.06.2024

На сьогодні «цивільний» шлюб – розповсюджене явище. Проте, через відсутність штампу в паспорті, точніше юридичного підтвердження проживання з особою однією родиною, в майбутньому може призвести до судових справ. Найбільш розповсюдженими є звернення громадян з питань, щодо визнання майна спільним та його поділ і оформлення спадщини.

День журналіста України

06.06.2024

Шановні керівники та працівники засобів масової інформації!

Щиро вітаю  вас із професійним святом – Днем журналіста України!

6 червня в Україні відзначається День журналіста – професійне свято журналістів, кореспондентів і репортерів.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради Сухину Василя Васильовича!

01.06.2024

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Ви – надія й опора всієї України і нашої Богодухівської землі, наша гордість і захист. Ми дякуємо Вам за все, і бажаємо мудрості, витримки, сили і мужності.

Нехай кожен Ваш день буде кроком до великої Перемоги, а кожен ранок – новим початком щоденного подвигу. Зичимо невичерпної енергії та непереможної впертості!

Здобудьте Перемогу і повертайтеся живим до своїх рідних та затишку свого дому!

Привітання з Міжнародним Днем захисту дітей

01.06.2024

Щороку у перший день літа ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни. Адже найбільша цінність, найдорожче багатство кожної країни і кожного народу – це діти. Слова вітання майбутньому нашої незалежної держави від всіх депутатів районної ради та виконавчого апарату.

Сторінки