Новини та оголошення

Всеукраїнський День дошкілля

24.09.2023

Шановні вихователі та працівники дошкільних установ Богодухівського району!

Щиро вітаю вас з Всеукраїнським Днем дошкілля!

Щодня ви віддаєте тепло сердець дітям, благополучне дитинство і  подальша доля яких залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до їх внутрішнього світу. З допомогою своїх вихователів дошкільнята  пізнають  навколишній світ, вчяться любити і берегти свою Батьківщину.

Міжнародний День Миру

21.09.2023

Шановні жителі Богодухівського району!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

Візит до Валківської та Коломацької громад

20.09.2023

16 вересня голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина, разом із начальником районної військової адміністрації Анатолієм Рисцовим та народним депутатом України Олексієм Красовим, взяли участь в урочистих заходах присвячених 80- річчю з дня визволення м. Валки та смт. Коломак від нацистських загарбників.

У Валківській ЦРЛ невдовзі запрацює сучасний ангіограф

20.09.2023

За сприяння народного депутата України Олексія Красова та співфінансування Валківської міської ради для Валківської ЦРЛ придбано дороговартісний сучасний ангіограф – прилад для виявлення та усунення патології кровоносних судин.

День працівників лісу

17.09.2023

Шановні працівники лісового господарства!

Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств нашої держави, що виплекані багатьма поколіннями українських лісівників, завжди користується заслуженою шаною всього народу.

День фармацевтичного працівника

16.09.2023

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом ‒ Днем фармацевтичного працівника!

Бути фармацевтом — це значить щодня й щогодини піклуватися про здоров’я наших громадян. І ті, хто виробляє ліки, й ті, хто їх реалізує  —  всі ви виконуєте найважливіше соціальне завдання.

До Дня працівників лісу на Богодухівщині відзначили кращих працівників галузі

15.09.2023

В державному підприємстві «Гутянське лісове господарство» пройшли урочисті заходи професійного свята - Дня працівника лісу. Свою повагу до лісівничої праці засвідчили керівники району – голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина та начальник районної військової адміністрації Анатолій Рисцов

Урочисті заходи з нагоди Дня рятівника

15.09.2023

15 вересня в Богодухівському районному управлінні ДСНС України у Харківській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята Дня рятівника в яких взяв участь голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина разом з начальником районної державної адміністрації Анатолієм Рисцовим та секретарем міської ради Рамазом Гамбарашвілі.

Сторінки