Новини та оголошення

В Богодухівському районі привітали працівників поліції

04.07.2022

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну працівники Національної поліції займаються безліччю справ - від звичного для них зберігання громадського порядку до евакуації мирного населення з зони бойових дій, виявлення диверсантів та розслідування військових злочинів. Безліч правоохоронців пішли на фронт й знищують окупантів.

Шановні податківці Богодухівського району!

02.07.2022

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем податківця України!

Впродовж багатьох літ сумлінної праці кожен з Вас зробив значний внесок у становлення і розвиток служби, якій доручено важливу суспільну місію – наповнення державного та місцевих бюджетів.

У Богодухівському районі відбулися заходи з нагоди Дня Конституції України

28.06.2022

Саме в цей день, 28 червня 1996 року, був прийнятий Основний Закон нашої держави, який є фундаментом демократичного розвитку українського суспільства. Адже він визнає найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата Харківської обласної ради ГОРІШНЬОГО Ігоря Івановича

27.06.2022

Шановний Ігорю Івановичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

У цей надзвичайно тяжкий для України час від усієї душі бажаємо Вам і Вашій родині найскорішої ПЕРЕМОГИ над ворогом, міцного здоров'я та МИРУ!

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради КОСТЕНКО Наталію Юріївну

27.06.2022

Шановна Наталіє Юріївно!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

У цей надзвичайно тяжкий для України час від усієї душі бажаємо Вам і Вашій родині найскорішої перемоги над ворогом, міцного здоров'я та миру!

Привітали державних службовців з професійним святом

23.06.2022

Державна служба відіграє значну роль у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави. В умовах війни робота держслужбовця вимагає максимальної організованості та віддачі.

ХІІI сесія Богодухівської районної ради VIII скликання

23.06.2022

23 червня відбулося чергове пленарне засідання ХІІІ сесії Богодухівської районної ради VІІІ скликання. Депутати на засіданні постійних депутатських комісій попередньо розглянули та погодили низку важливих фінансових та інших питань, які були затверджені відповідними рішеннями Богодухівської районної ради.  

Шановні Державні службовці!

23.06.2022

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня державної служби!

З давніх давен роль державного службовця в управлінні державою була дуже вагомою. Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради ФОРОСТЕНКО Людмилу Миколаївну

23.06.2022

Шановна Людмило Миколаївно!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

У цей надзвичайно тяжкий для України час від усієї душі бажаємо Вам і Вашій родині найскорішої перемоги над ворогом, міцного здоров'я та миру!

Вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22.06.2022

22 червня ми вшановуємо світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала війна. Саме цього дня 1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію України та стала найбільш кривавою і жорстокою.

Сторінки