Новини та оголошення

Дякуємо за допомогу

21.05.2020

21 травня до Богодухівської центральної районної лікарні від депутата районної ради Сергія Панова та підприємця Олександра Панова було передано концентратор кисню для медичного використання OLV-10  комплект А – «Oxygen Concentrator» вартістю 43 тис. 906 грн.

Вітання заступника голови районної ради з нагоди Дня вишиванки

21.05.2020

Дорогі жителі Богодухівщини!

Вітаю Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради Іванову Лілію Миколаївну!

17.05.2020

Шановна Ліліє Миколаївно!

В цей чудовий святковий день щиро бажаємо Вам добробуту, успіхів у всіх починаннях, сімейного затишку, друзів на яких завжди можна буде розраховувати, родинної підтримки, здійснення всіх поставлений цілей та щоб все ваше життя було прокладено добрими справами, щастям, радістю і любов’ю.

Зі святом!

Продовжуємо надавати допомогу!

13.05.2020

13 травня заступник голови районної ради Роман Ярошенко разом з працівниками апарату районної ради передали 27 л антисептичної рідини, 200 пар медичних рукавичок, 50 шт захисних масок та 5 л спирту до КНП «Богодухівська центральна районна лікарня Богодухівської районної ради», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівської районної ради», КНП «Богодухівське відділення екстренної (невідкладної) медичної допомоги Харківської обласної

На Богодухівщині вшанували пам’ять загиблих у другій світовій війні

08.05.2020

Сьогодні, 08 травня, до Дня пам’яті та примирення та 75-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулося покладання квітів керівниками району, міста, ветеранами війни України до братської могили на Богодухівському цвинтарі, пам`ятного знаку «танк Т-34», Меморіалу Слави, братської могили в с. Семенів Яр, могили розстріляних євреїв.

Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата районної ради Церковну Наталю Григорівну

11.05.2020

Шановна Наталіє Григорівно!

Щиро бажаємо Вам світлих та сонячних життєвих днів наповнених позитивними та щасливими емоціями!

Ви завжди заряджаєте всіх енергією життя – дякуємо Вам за це! Нехай Ваша любов та самовідданість до праці слугує прикладом для всіх громадян, а запал та людяність схиляє розум до добрих вчинків.

Привітання заступника голови районної ради з нагоди Дня матері в Україні

10.05.2020

Щороку в другу неділю травня в Україні вшановують День матері!

День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі неповторний образ – образ своєї мами, яка все розуміє, прощає, завжди пожаліє і буде любити незважаючи ні на що.

Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 8-9 травня 2020 року

08.05.2020

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ветерани!

У сьогоднішній даті – гордість, радість і скорбота. Почуття, які об’єднують мільйони людей всіх поколінь ось уже 75 років. Подвиг захисників і визволителів непідвладний часу, як і наша пам’ять та безмежна вдячність усім, хто проявив нездоланну мужність і патріотизм, відстоюючи майбутнє Батьківщини у Другій світовій війні.

Сторінки