Новини та оголошення

Оголошення про проведення конкурсного добору на посади педагогічних працівників КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «БОГОДУХІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23.10.2020

Відповідно до наказу сектору освіти районної державної адміністрації від 23.10.2020 № 125 «Про проведення конкурсного добору на посади педагогічних працівників КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «БОГОДУХІВСЬКИЙ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» БОГОДУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Шановні автомобілісти та дорожники Богодухівщини

25.10.2020

Сердечно вітаю всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійними святом – Днем автомобіліста і дорожника.

Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Богодухівська районна рада щиро вітає з Днем народження депутата районної ради Тризну Олександра Миколайовича

22.10.2020

Бажаємо, щоб Ваші будні були легкими та змістовними, дні відпочинку – цікавими та яскравими. Родинне коло, близькі та друзі будуть надійними оберегом, опорою та підтримкою.

Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітанні нашого району. Зичимо здоров’я, щастя, достатку, реалізації всіх поставлених цілей, миру та злагоди Вам та Вашій родині.

Відбувся конкурсний відбір на посаду завідувача КПОЗ «Міжлікарняна аптека № 339» Богодухівської районної ради Харківської області

15.10.2020

15 жовтня в приміщенні Богодухівської районної ради відбувся конкурсний відбір на посаду завідувача КПОЗ «Міжлікарняна аптека № 339» Богодухівської районної ради Харківської області.

Cпівчуття з приводу смерті

15.10.2020

Богодухівська районна рада висловлює найщиріші слова співчуття з приводу смерті Голубничої Ірини Данилівни - Вінницько-Іванівського сільського голови.

Нехай добрий, світлий спомин про Ірину Данилівну назавжди залишається у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто знав, любив та шанував.

За підсумками роботи конкурсної комісії

13.10.2020

13 жовтня в приміщенні Богодухівської районної ради відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на посаду завідувача КПОЗ «Міжлікарняна аптека № 339» Богодухівської районної ради Харківської області.

Шановні працівники харчової промисловості!

18.10.2020

Щиро вітаю Вас із професійним святом. Прийміть щиру подяку за Вашу відповідальну та сумлінну працю.

Харчова промисловість – одна з основних галузей економіки, а Ви, її працівники, виконуєте важливу місію – забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров’я і добробут громадян.

Богодухівська районна рада щиро вітає з Днем народження депутата районної ради Наконечного Олексія Вікторовича

16.10.2020

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи. Хай і надалі буде плідною Ваша праця на депутатській ниві.

День Українського козацтва, День захисника України, Покрова Пресвятої Богородиці

14.10.2020

Шановні воїни, учасники АТО, ветерани війни і військової служби!
Щиро вітаю Вас із Днем захисника України!

14 жовтня Україна відзначає День захисника України, День козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом.

Сторінки