Наконечний Олексій Вікторович

Голова комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Політична партія "Сила людей"
Територіальний виборчий округ №22 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Панов Сергій Федорович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №31 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Петриніна Наталія Анатоліївна

Петриніна Наталія Анатоліївна
Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №9 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Пономаренко Сергій Васильович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №17 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Прошутя Віталій Васильович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №21 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Ситник Леонід Миколайович

Голова комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Територіальний виборчий округ №27 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Тризна Олександр Миколайович

член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №18 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Церковна Наталія Григорівна

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №8 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Цехмістров Володимир Васильович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №11 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Шириня Віктор Володимирович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Політична партія "Сила людей"
Територіальний виборчий округ №14 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Шовковий Василь Андрійович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
Партія "Відродження"
Територіальний виборчий округ №25 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Шуба Олександр Миколайович

Член комісії
Прийшов до ради за списками наступної партії: 
ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"
Територіальний виборчий округ №20 з виборів депутатів Богодухівської районної ради

Сторінки