Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із Днем державної служби України!
У цей непростий для нашої держави час ваша щоденна праця є важливою складовою стійкості країни. Саме завдяки вашій професійності, відповідальності та відданості справі забезпечується безперервна робота органів влади, надання необхідних послуг громадянам, підтримка обороноздатності та розвиток держави.
Сьогодні державна служба - це служіння Українському народові, готовність приймати складні рішення, працювати в умовах викликів та брати на себе відповідальність за майбутнє країни.
Висловлюю щиру вдячність кожному з вас за сумлінну працю, патріотизм, витримку та відданість Україні. Бажаю міцного здоров’я, миру, добробуту, невичерпної енергії, професійних успіхів і нових здобутків на благо нашої держави.
Нехай ваша праця й надалі буде вагомим внеском у зміцнення незалежної, сильної та процвітаючої України.
З Днем державної служби України!
Голова районної ради
Юрій ЯЦИНА












