З Днем медичної сестри!
![З Днем медичної сестри!](http://www.bogodukhiv-rayrada.gov.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/20230512-2-1.jpg?itok=KIGzzXqL)
Сьогодні свято всіх медичних сестер, людей, які незамінні в нашій медичній системі. Вони є надією і підтримкою для пацієнтів, коли ті потребують допомоги найбільше.
Медичні сестри - це ті, хто допомагає лікарям виконувати свою роботу, бути на посту 24/7 і дбати про благополуччя своїх пацієнтів.
Тому, в цей день, хочу від щирого серця привітати всіх медичних сестер. Ви виконуєте свою роботу з такою відданістю і професіоналізмом, що неможливо не відчувати великої поваги і вдячності. Ви робите життя людей кращим, ви допомагаєте нам здоровішими і щасливішими.
Нехай все те добро, що ви робите кожен день, повертається до вас посмішками близьких, несподіваними подарунками долі і нескінченними щасливими моментами.
Бажаю здоров’я, успіхів, мирного неба й скорішої перемоги всім нам!
Голова Богодухівської районної ради
Юрій ЯЦИНА