«Я ХОЧУ ПРАЦЮВАТИ»

10.06.2024

У період літніх довгоочікуваних канікул, багато хто з підлітків, особливо це діти старших класів, мають бажання провести їх з користю. Навчитись чогось нового, відчути себе самостійним, здійснити мрію та мати власні кишенькові кошти – це ті причини чому вони зазвичай шукають підробіток влітку. Однак, влаштовуючись на роботу, не всі неповнолітні знають свої права та пільги, які гарантуються державою.

           Так, Кодексом законів про працю, а саме главою 18, регулюються права неповнолітніх у сфері трудових відносин та їх особливостям.

Ст. 187 КЗпП України «Неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.»

ВІК, З ЯКОГО МОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ НА РОБОТУ?

  • з 16 років;
  • з 15 років, але обов’язково за згодою одного з батьків або особи, що їх замінює;
  • з 14 років, за умови виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров’ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час і за обов’язковою згодою одного з батьків або особи, що їх замінює.

ЯКА НОРМА ПРАЦІ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ?

для дітей від 14 до 15, які працюють під час канікул та від 15 до 16 роківне більше 24 годин на тиждень;

для підлітків від 16 до 18 – не більше 36 годин на тиждень.

Обов’язково трудовий договір між роботодавцем та неповнолітньою особою оформлюється в письмовій формі.

Крім того, ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ТЕРМІН для неповнолітніх осіб, які мають бажання влаштуватися – не встановлюється.

Оплата праці особам, які молодші 18 років, відповідно до ст. 194 КЗпП при скороченій тривалості щоденної роботи, виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ У РАЗІ ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ПРАВА?

          У разі порушення права щодо трудових відносин, неповнолітні мають право звернутися зі скаргою на:

  • на урядову «гарячу лінію» 15-45
  • до відповідного територіального управління Державної служби з питань праці усно телефоном або письмово електронною поштою чи звичайним листом. Адресу та контактні дані можна переглянути на сайті за посиланням https://dsp.gov.ua/kontaktna-informatsiia-terytorialnykh/ (Харківська область відноситься до Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці).

          У разі виникнення юридичних питань звертайтеся до найближчого  бюро правничої допомоги. Час роботи та адресу можна переглянути за посиланням https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1er4ZNvS4q5ULH8SJpBRxs_-nqqYnNoYg&ll=48.89106229109336%2C31.17295&z=6    

 Або звернутися до контактного центру системи надання БПД та усно поспілкуватися з юристом (0800 213 103, дзвінки безкоштовні).  

Джерела: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/322-08#Text