Відновлено роботу Валківського сектора ГУ ДМС у Харківській області

15.03.2023

Державна міграційна служба разом з місцевими та районними органами влади продовжує відновлювати роботу підрозділів у Богодухівському районі. Cьогодні запрацював і відповідний сектор у місті Валки, який надає послуги громадянам України, незалежно від місця реєстрації.

Сьогодні начальник ГУ ДМС у Харківській області Олександр Тімонов разом з головою Богодухівськоі районної ради Юрієм Яциною, Валківським міським головою Валерієм Скрипніченком відвідали цей важливий соціальний об’єкт, об’єднуючи зусилля, спільно з керівником Валківського сектору Морозовою Світланою напрацювали разом напрями подальшої співпраці і взаємодії щодо покращення якості і ефективності надання послуг населенню.

У відділі ДМС доступні такі послуги:

- оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше (в 14 років);

- обмін паспорта-книжечки зразка 1994 року на ID-картку;

- вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку;

- одночасне оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Довідково:
Валківський сектор ГУ ДМС
Телефон: +38(05753)5-24-60.

Запис можливий через сервіс «Електронна черга».
https://dmsu.gov.ua/services/online.html

У відділах працює пільгова поточна черга доступна тільки для наступних категорій громадян: люди з інвалідністю, військовослужбовці, вагітні жінки, жінки з малолітніми дітьми (до 14-ти років) і люди похилого віку (пенсійний вік) приймаються без запису в електронну чергу.

Графік прийому громадян:
Пн-пт, 9:00 – 16:00.

Переможемо разом!!!

Дякуємо ЗСУ за можливість відновлювати і розширювати послуги у районі бойових дій!

Слава Україні!