Співчуття...
![Співчуття...](http://www.bogodukhiv-rayrada.gov.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/foto_-_smykovskyy_v.b.jpg?itok=XW66vgp9)
02.02.2024
Богодухівська районна рада висловлює щирі і глибокі співчуття рідним і близьким з приводу передчасної непоправної втрати і невимовного горя – смерті Смиковського Василя Броніславовича, депутата Богодухівської районної ради, активного господарського і громадського діяча району. Приголомшені цією звісткою. Сумуємо разом з Вами. Най Бог дарує Вам сил та наснаги пережити таку тяжку втрату. Вічна Пам’ять і Царство Небесне Василю Броніславовичу.
Голова Богодухівської районної ради Юрій ЯЦИНА