Сьогодні, 04 липня, українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День поліції України

04.07.2019

До Богодухівського відділу поліції ГУНП в Харківській області завітали голова районної ради Сергій Панов, голова Богодухівської райдержадміністрації Володимир Шаров, Богодухівський міський голова Микола Голуб та депутат районної ради Олександр Скорик для того щоб привітати захисників правопорядку з професійним святом та нагородити кращих працівників спільними Почесними грамотами Богодухівської районної ради та Богодухівської райдержадміністрації.

На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ця робота була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники Національної поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі.

У День свята бажаємо вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким!