Шановні працівники Служби безпеки України!
![Шановні працівники Служби безпеки України!](http://www.bogodukhiv-rayrada.gov.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/20230325-1-1.jpg?itok=424LdxWS)
Прийміть найщиріші слова привітань із нагоди професійного свята та слова вдячності за віддане служіння українському народові та його інтересам.
На плечах Служби безпеки України надскладне завдання - реагувати на виклики сьогодення. В умовах воєнного стану ваша самопожертва, гідне служіння українському народу та турбота про інтереси держави заслуговують найвищої поваги та вдячності.
З нагоди професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, витримки та мужності. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по захисту України.
Бажаю кожному з вас найскорішої ПЕРЕМОГИ над ворогом та МИРУ, родинного щастя й добробуту, плідних вагомих звершень заради процвітання України.
Голова Богодухівської районної ради
Юрій ЯЦИНА