Привітання з Міжнародним Днем захисту дітей

01.06.2024

Щороку у перший день літа ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни. Адже найбільша цінність, найдорожче багатство кожної країни і кожного народу – це діти. Слова вітання майбутньому нашої незалежної держави від всіх депутатів районної ради та виконавчого апарату.

Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв'язку з протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. У цю святкову мить люди мають замислитися, чи все зроблено для того, щоб кожна дитина нашої країни щомиті відчувала себе захищеною, потрібною, бажаною. Поруч з нами ще є діти, життя яких тільки-но починається, а вони вже зазнали весь тягар сімейного неблагополуччя, біль утрати найдорожчих людей − батьків.

Зараз маленькі українці особливо потребують уваги та турботи, адже саме вони відбудовуватимуть країну після нашої перемоги.

Нехай кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим! Добра вам, мирного неба, безтурботного дитинства, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у вільній квітучій Україні!

І саме задля цього наші Захисники і Захисниці сьогодні боронять рідну землю, щоб у вас, дорогі діти, завжди були сонячні ранки без сирен та страху, безтурботне дитинство, яскраві і неповторні враження, гарні друзі, світле майбутнє і мирне небо над головою!

Голова Богодухівської районної ради
Юрій ЯЦИНА