Привітання голови Богодухівської районної ради з Днем землевпорядника
![Привітання голови Богодухівської районної ради з Днем землевпорядника](http://www.bogodukhiv-rayrada.gov.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/20230311-1-1.jpg?itok=-gd_Qt-x)
Шановні землевпорядники Богодухівського району!
Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.
В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни – її землі. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалась раціонально й ефективно.
Хай ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, а професійні досягнення активно служать збереженню землі як безцінного дару природи, примноженого працею людини!
Бажаю доброго здоров’я Вам та Вашим родинам, невичерпної енергії, наснаги, нових здобутків в ім’я української держави! Миру і Перемоги!
Голова Богодухівської районної ради
Юрій ЯЦИНА