Про проведення районних змагань з міні-футболу та відкритого турніру з волейболу, присвяченого пам’ яті Б.С.Ярошенка

28.02.2017

26 лютого відбулися районні змагання з міні-футболу та відкритий турнір з волейболу, присвячений пам'яті Б.С.Ярошенка. Спортивна програма розпочалася з міні-футболу в спортивній залі Богодухівського ліцею №3. Бажання позмагатися, показати свої вміння та навички, продемонструвати свою майстерність та поборотися за звання найсильнішої команди виявили 14 команд-учасників з різних куточків нашого району (с. Полкова-Микитівка, Губарівка, Крисине, Горького, Братениця, Кленове, Лозова і звісно ж з м. Богодухів). Команди, за рішенням суддійської колегегії, в складі якої були Дегтяр Юрій Миколайович, Попков Валерій Володимирович та Бойко Надія Анатоліївна, були розділені на 3 підгрупи, з кожної підгрупи виходило по одній команді для подальшого розіграшу призової трійки. За підсумками запеклої боротьби маємо такий кінцевий результат: 3 місце – ФК "Тандем Паркет" (м. Богодухів), 2 місце – ФК "Старт" (м. Богодухів) та 1 місце – ФК "ПМК" (м. Богодухів). Кращим гравцем турніру було признано Єрмошкіна Олександра.

Наступним заходом святкової спортивної програми став відкритий турнір з волейболу, присвячений пам' яті Б.С.Ярошенка, який приймали стіни дитячо-юнацької спортивної школи. м. Богодухів, вперше зібрав дійсно серйозний склад команд, такого рівня гри в нашому місті ще не було. Прийняти участь, поділитися досвідом, показати красиву, ефектну гру, підтримати розвиток волейбольного руху в Богодухівському районі прибули команди з м. Охтирки - "Нафтовик" та "Город-312", команда з м. Харкова - "Волна" , а також місцева команда "Рись", яка зараз готується до фінальної частини Чемпіонату м. Харкова в аматорській лізі. Змагання проводилися за круговою системою. Кожна гра захоплювала подих глядачів яскравими моментами, напруженою боротьбою, цікавими розіграшами та комбінаціями. Отже, підводячи підсумки, маємо таке розположення призової трійки: 3 місце – ВК "Город-312" (м. Охтирка), 2 місце – ВК "Рись" (м. Богодухів), та 1 місце – ВК "Нафтовик" (м. Охтирка), також були відзначені гравці турніру в номінаціях - "Кращий зв' язуючий", "Кращий захисник", "Кращий нападник" та "За активну участь.

Переможці змагань нагороджені грамотами та кубками.