Колоритне свято «Щедрий вечір, добрий вечір»

16.01.2017

13 січня у дошкільному підрозділі Губарівського навчально-виховного комплексу напередодні Старого Нового року відбулося свято «Щедрий вечір, добрий вечір». Захід був підготовлений працівниками цього закладу, тому завдяки їхнім старанням запрошені гості та батьки мали змогу поринути у світ давніх традицій та почути щедрівки від своєї малечі.

Поглянути та опинитися в чарівній атмосфері завітали голова районної ради С.Ф. Панов, голова районної державної адміністрації В.А. Шаров, депутат Харківської обласної ради О.В. Львова, депутат районної ради В.В. Львов та начальник відділу освіти І.О. Повойко.

«Приємно спостерігати за дітворою, яка так намагається показати свій талант, розповісти вірш, заспівати пісню, танцювати та навіть защедрувати, не зважаючи на те, що такі маленькі. А ми дорослі в свою чергу маємо дбати про те, щоб такій талановитій малечі було комфортно навчатися. Саме тому, наприкінці минулого року у даному навчальному закладі за рахунок коштів районного бюджету було замінено 58 вікон на енергозберігаючі, на даний час проводяться роботи по облаштуванню відкосів» - зазначив голова районної державної адміністрації.

За подарований настрій вихованці навчального закладу від гостей отримали солодкі подарунки.

Додати новий коментар

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.