Гуманітарна допомога завантажена і доставлена тим, хто її найбільше потребує в умовах воєнного стану, а саме, - Золочівській громаді!

09.07.2024

Богодухівська районна рада продовжує реалізовувати благодійні ініціативи в рамках Меморандуму про співпрацю та співробітництво між Богодухівською районною радою Харківської області та Благодійною організацією «Благодійний фонд «ЗМІНИ», підписаного сторонами в січні 2024 року.

Сьогодні, в черговий раз, за ініціативи і безпосередньої участі голови Богодухівської районної ради Юрія Яцини спільно з Благодійним Фондом «ЗМІНИ» (керівник – Ярослав Грінченко), польською організацією з міста Варшави Fundacja UNITERS (Голова правління - Галина Андрушков) та Золочівською селищною військовою адміністрацією (начальник Віктор Коваленко), в рамках проєкту міжнародної допомоги була доставлена чергова партія гуманітарного вантажу золочівським медикам (Марина Тесленко і її колектив). Вантаж включає ліки першої необхідності, продукти харчування, їжу швидкого приготування, засоби гігієни.

Щиро вдячні нашим партнерам за спільну допомогу в реалізації цього благодійного проєкту, за підтримку і турботу в складний для прикордонної громади час.