День працівників освіти

04.10.2019

Шановні освітяни!
Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти!

Професія вчителя в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Це унікальна професія – поза часом, модою і географією.

Вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Саме ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань. Досягаючи життєвих чи професійних перемог, ми завжди завдячуємо тим, хто нас навчав.

Справжній вчитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки вперед, у ногу з часом. Світ швидко змінюється, змушує вас, шановні педагоги, постійно займатися саморозвитком, розширювати кругозір, удосконалювати методи і форми роботи з дітьми, освоювати нові технології.

Пишаюся професійною та потужною освітянською родиною Богодухівщини, завдяки якій формується, виховується, навчається й розвивається наше майбутнє покоління, готове своїм непересічним інтелектом довести Україні і світу, що наша держава є конкурентоспроможною та успішною.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для нас працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Вірю у ваш талант, творчий неспокій і зі свого боку зробимо все можливе, щоб поліпшувались умови праці педагогів і навчання учнів, бо збудувати сильну державу можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих громадян.

Низький уклін вам, дорогі вчителі за професіоналізм, любов до обраної справи і самовідданість, за багатство душі.

Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

З повагою.
Голова районної ради                                                                                Сергій Панов