Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата Богодухівської районної ради Неділька Олександра Миколайовича!
![Богодухівська районна рада вітає з Днем народження депутата Богодухівської районної ради Неділька Олександра Миколайовича!](http://www.bogodukhiv-rayrada.gov.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/80ts-1_1.jpg?itok=rYG4ez2y)
08.05.2024
Шановний Олександре Миколайовичу!
Прийміть щирі вітання з Днем народження!
Бажаємо, щоб всупереч труднощам сьогодення кожен новий день був щедрим на успіхи, життєві перемоги та позитивні новини. Зичимо відмінного здоров'я, душевної гармонії, бадьорості і завзяття, добробуту, родинного щастя, сімейного затишку, світлих перспектив та миру!
Голова Богодухівської районної ради
Юрій ЯЦИНА