Богодухівська районна рада щиро вітає з Днем народження начальника КП «Богодухівське бюро технічної інвентаризації» Сердюк Лесю Павлівну
![Богодухівська районна рада щиро вітає з Днем народження начальника КП «Богодухівського бюро технічної інвентаризації» Сердюк Лесю Павлівну](http://www.bogodukhiv-rayrada.gov.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/t7h86g4rt49.jpg?itok=kysYc95q)
11.03.2024
Шановна Лесю Павлівно!
Прийміть найщиріші вітання з ювілейним Днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, миру, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і Вашій родині на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини! Хай Ваша життєва дорога завжди веде до омріяних вершин!
Голова районної ради
Юрій ЯЦИНА