8 жовтня – День юриста

08.10.2019

Шановні юристи Богодухівщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Професія юриста – це, перш за все, величезний рівень відповідальності. На вас покладено важливу місію – захищати конституційні права та свободи громадян, відстоювати фундаментальні засади верховенства права, сприяючи становленню в Україні демократичної правової держави.

Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до закону, правової політики держави. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правознавців за порадою та юридичною допомогою звертаються тисячі громадян.

Забезпечення правових гарантій вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми – розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту наших громадян.

Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра. Нехай ваші зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей!

З повагою.
Голова районної ради                                                                                Сергій Панов