12 травня – День матері

12.05.2019

Дорогі жінки Богодухівщини!

Прийміть сердечні вітання з прекрасним святом – Днем матері.

Це свято важливе для кожного з нас. Велика і свята материнська любов з колиски зігріває і оберігає нас, допомагає долати життєві негаразди, сподіватися, вірити в успіх. І не важливо, скільки нам років – мамине добре слово, її ласкавий погляд, мудра порада потрібні і дитині, і дорослому.

Відзначення Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.

У цей святковий день прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у ваших очах не гаснуть посмішки, ваша праця і старання будуть завжди оцінені, здоровими і щасливими зростають ваші діти!

Особливі слова подяки висловлюємо багатодітним матерям Богодухівщини та всім жінкам, які створили родинний затишок дітям, які того потребують. У міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються сімейні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.

Від щирого серця бажаю всім жінкам-матерям здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, взаєморозуміння і відповідного тепла від своїх дітей.

Господнього благословення вам і вашим родинам!

З повагою.
Голова районної ради                                                                                Сергій Панов